UccaUcca Türkiye kozmetik, parfüm, kolonya, giyim ve ayakkabı sektöründe kendi kreasyonu ile hizmet vermeyi amaçlamaktadır. 50 / 100 ve 250 m2 mağaza konseptleri ile müşterilerine ulaşmayı hedeflemektedir.

Kolonya;

Türkiye de kolonya Osmanlı kültüründen bugüne kadar gelen eşsiz bir kültür transferidir aslında. Dünya genelinde başka bir ülkede bulunmayan bu kültür, ülkemizi eşsiz bir sınıfa dahil etmektedir. Kolonya da bilindik kokuların dışında uzak doğudan gelen kokuları kolonyalarımızda kullanmayı amaçlamaktayız.

 • Portakal çiçeği kolonyası

Eşsiz bir harmanlama ile Türkiye de hizmet veren, esans firmalarımız tarafından, firmamız için özenle hazırlanmış portakal çiçeği esansımız ile kolonya ya tarz katmaya geliyoruz. 80 derece, 3.7 ve 5 doz ile hazırlanmış hafif ve yoğun iki çeşit kokumuzu eşsiz şişe tasarımımız ile bütünleştirdik. Araba, ev, iş yerinizde yanınızdan ayırmayacağınız Ucca portakal çiçeği kolonya ile tarzınızı tamamlayacaksınız.

 • Limon çiçeği kolonyası

Japon ve uzak doğu kültüründe vazgeçilmez kokuların başında limon esansı gelir. Ferahlatıcı, sakinleştirici ve uyarıcı etkiye sahip limon çiçeği esansını, esans firmalarımız tarafından özenle hazırlayıp 3.7, 5 doz 270 ml eşsiz tasarıma sahip şişemizde sizlere sunuyoruz. Ucca limon çiçeği kolonya ile tarzınızı tamamlayacaksınız.

 • Misket limonu çiçeği kolonyası

Misket limonu üretiminde dünya sıralamasında ilk 5 ülke arasında bulunan Türkiye de hem kokusu ve hem tadı sebebi ile tercih edilmektedir. Misket limonu esansı için ülkemizde bulunan firmalar ile uzun soluklu araştırmalar yapılmış ve en etkileyici şekilde misket limonu esansı 3.7, 5 doz 270 ml 80 derecede, eşsiz şişe tasarımımız ile müşterilerimize sunulmuştur. Ucca misket limonu çiçeği kolonyamız ile tarzınızı tamamlayacaksınız.

 • Mandalina çiçeği kolonyası

Ülkemizde eşsiz bir yeri olan mandalina meyvasının, kolonyası olmadan olmazdı. Eşsiz esans araştırması 3.7, 5 doz 270 ml 80 derece, şık şişemiz ile müşterilerimize sunuyoruz. Yanınızdan ayırmayacağınız kolonyamız ile tarzınızı tamamlayacaksınız.

 • Ucca Özel seri kolonya

Uzak doğudan özel olarak getirilen esanslarımız ile Premium serimizi tamamlıyoruz. Premium serimizde 5 uzak doğu esansımız ile 5 doz 270 ml, 80 derece, rengarenk şiselerimizde müşterilerimize sunuyoruz. Ucca premium serimiz ile, sevdiklerinize sunacağınız hediyeleriniz değerlenecek.

 

Ucca özel seri business parfüm (3 Kadın / 2 Erkek)

 • Ucca parfüme özel serimiz ile başlamak istiyoruz. Sizin için özenle hazırlanmış 5 efsane koku. Tarzınızı tamamlayacağınız, yanınızdan ayırmak istemeyeceğiniz, giyiminizi ve yaşamınızı yansıtan efsane esanslarımızı 3.7 ve 5 doz 100 ml özel şiselerimizde sizlere sunuyoruz. Kurumsal yaşamınızı ve tarzınızı tamamlamak için geliyoruz. Ucca business özel seri parfüm

Günün modası 25 özel parfüm ( Erkek)

 • Gündelik hayatınızda tamamlayıcı kokuları sizin için kreasyonumuzda hazırladık. 25 özel seri kokumuz ile hafif, sert, odunsu ve sade kokular ile tarzınızı tamamlayacağız. Bu kokular sizi baştan çıkaracak.

Günün modası 25 özel parfüm ( Kadın)

 • Kadınlar için özel hazırlanmış şekerli, sade, sert ve hafif kokularımız ile tarzınızı tamamlamaya geliyoruz. Gündelik hayatınızda vazgeçilmeniz olmaya adayız. Ucca günün modası kreasyonumuz ile dünyaca ünlü kokuları sizler için harmanladık. Bu kokular sizi baştan çıkaracak.

Ucca Tişört (Erkek / Kadın)

 • Ucca giyim olarak gündelik hayatınızda rahat ve şık tasarımlarımızı sizlere sunuyoruz. 13 Erkek / 13 Kadın Tişört tasarımımız ile spor ve sade giyiminizi tamamlamanızı hedefliyoruz. %100 pamuk tişörtlerimiz, nefes alan özel dokusu ile günlük giyiminizde vazgeçilmeniz olacak. 3 ayda bir değişecek tişort tasarımlarımız ile tarzınızı tamamlayacağız.

Ucca Şort ( Erkek / Kadın)

 • Tişörtlerimiz ile uyumlu tarz şortlarımız tam size göre. 13 Kadın ve 13 Erkek şort tasarımımız ile spor ve sade giyiminizi tamamlamanızı hedefliyoruz.%100 geri dönüştürülmüş polyester ile hareket özgürlüğü sunan bir rahatlık ile günün modasını tamamlıyoruz. 3 ayda bir değişecek şort tasarımlarımız ile tartınızı tamamlayacağız.

Ucca Spor Ayakkabı ( Erkek / Kadın )

 • Gündelik modanız için dolgu ve yüksek topuk spor ayakkabı modellerimiz ile rahat ve şıklığı aynı anda sunmayı hedefliyoruz. 6 Erkek ve 6 Kadın spor ayakkabı tasarımlarız ile yürüyüş, spor ve gündelik kullanım için uygun bir ürün sunuyoruz. Ayağınızdan çıkarmak istemeyeceksiniz. 3 ayda bir değişecek spor ayakkabı tasarımlarımız ile tarzınızı tamamlayacağız.

Ucca uzak doğu tütsü grubu

 • Gündelik stresten uzaklaşmak isteyenler için Uzak Doğunun vazgeçilmez tütsü kokularını sizler için konseptimizde bulunduruyoruz. 5 farklı tütsü kokumuzu sizlere sunuyoruz. 3 ayda bir değişecek tütsü kokularımız ile tarzınızı tamamlayacağız.

Ucca premium mağaza konsepti ( 50 ve 100 m2)

 • Turkuaz ve füşya renklerini konseptimizde harmanlıyoruz. Antrasit renk duvar boyamız, turkuaz ve füşya akrilik özel üretim mobilyalarımız ile eşsiz tasarımımızı tamamlıyoruz Kolonya ve parfümlerimiz için özel üretim mobilyalarımız, giyim ve ayakkabı için özel üretim standlarımız ile Şık, sade ve zengin konseptimiz de müşterilerimize rahat bir alan sunuyoruz. Gün boyu ozon havalandırma sistemlerimiz ile temiz bir ortam da müşterilerimizi ağırlıyoruz. Avm veya işlek kurumsal caddelerde hizmet vermek istiyoruz. 50 m2 kurulum maliyetimiz, 3 aylık stok ürünler dahil şekilde m2 kurulum bedeli 1.100 dolar + KDV

Ucca premium mağaza ve bölge dağıtım ( 250 m2)

 • Ucca premium 250 m2 mağazamız ile şehirde vazgeçilmez bir alan oluşturmak istiyoruz.100 m2 alışveriş alanı ve 150 m2 kafe konseptimiz ile ailemizi ağırlamak istiyoruz. Kahve, pasta, kurabiye ve uzak doğu kahve ve çay çeşitlerimiz ile ailemize temiz, sade ve zengin konseptimizde ağırlamak istiyoruz. Ucca ailemiz için alışverişten önce veya sonra misafir etmek istiyoruz. Ailemizden her hangi bir ücret talep etmeden sınırsız çay ve kahve, çok düşük bir ücret karşılığı pastalarımızı sunmak için sabırsızlanıyoruz. Hediyelik eşyalar ve eşsiz sunumlarımız ile Ucca Premium Clup ayrıcalıklarımızı yaşatmak istiyoruz. Ailemizin güvenli bir alanda mutlu ve huzurlu zaman geçirmelerini temenni ediyoruz. Bu konseptimiz için adaylarımızdan teklif bekliyoruz. Zarif, nazik ve modern yatırımcılarımız ile teklifler görüşmelere açıktır.

www.ucca.com.tr

Ucca Türkiye

Altınsay Yatırım ve Marka Danışmanlığı

Kurumsal danışmanımız

Sertan Akın

+90 532 471 27 37